کد خبر: eXaYz زمان: 14:14 1398/02/20   بازدید: 13244

چه رابطه‌ای بین سپاهان و کمیته انضباطی است؟

الهامی: قلعه نویی بازی فردا را سنگین می‌کند!

مربی پدیده می‌گوید که بازی با سپاهان از یک فینال هم مهم‌تر است و باید برای پیروزی در آن به آب و آتش  بزنند.

به گزارش "ورزش سه" فردا شب حساس ترین دیدار هفته در مشهد برگزار می‌شود و طی آن پدیده میزبان سپاهان خواهد بود و باید دید چه سرنوشتی در انتظار مدعیان لیگ برتر خواهد بود. با این حال یحیی گل محمدی به علت بیماری نتوانست در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کند و به همین دلیل ساکت الهامی مقابل خبرنگاران قرار گرفت. دستیار او در نشست خبری گفت: یحیی گل ‌محمدی متأسفانه زیر سرم است، نگران حال ایشان هستیم و امیدواریم که هرچه زودتر سلامتی‌اش را به دست آورد. سپاهان تیم باشخصیتی است که با حضور قلعه‌نویی به روزهای خوب گذشته بازگشته است، از آن طرف ما هم تیم قابل احترامی در لیگ هجدهم بودیم و جایگاه دو تیم در جدول رده‌بندی، گویای این واقعیت است.


وی در ادامه گفت: فرق ما و سپاهان در بازی فردا، پشتوانه بیست و چند هزار نفره‌ای است که سکوها را برای حمایت از ما پر خواهند کرد. آنها هفته گذشته هم ما را شرمنده کردند و هزار کیلومتر مسافت را طی کردند تا در تهران هم تنها نباشیم. دست تک‌تک این عزیزان را می‌بوسیم. بازی فردا، فینال‌تر از فینال است و فرصتی برای اشتباه نداریم. باید با دقت و تمرکز کافی پای به این رقابت بگذاریم.


وی در خصوص بخشیده‌شدن محرومیت سیاوش یزدانی پیش از دیدار پدیده و سپاهان گفت: نمی‌دانم میان باشگاه سپاهان و کمیته انضباطی چه گذشته و به همین خاطر نمی‌توانم نظری بدهم. کاش فقط فدراسیون به گونه‌ای رفتار می‌کرد که این شائبه‌ها رقم نخورد.


مربی پدیده شهرخودرو ادامه داد: فردا برای خودمان بازی می‌کنیم نه پرسپولیس. بازی بسیار سختی داریم اما می‌دانیم که از بازی فردا چه می‌خواهیم. خوشبختانه برای دیدار فردا نه مصدوم داریم و نه محروم.


الهامی در خصوص عملکرد کی‌روش استنلی گفت: برای تمام نقاط ضعف و قوت سپاهان کار کرده‌ایم. بله کی‌روش یکی از مهره‌های تأثیرگذار لیگ هجدهم بوده اما برای تک‌تک بازیکنان حریف برنامه داریم. بازی فردا تقابل دو سبک متفاوت در فوتبال ماست. این تقابل فکر می‌کنم بازی فردا را زیبا کند، مطمئنم که فردا هواداران به ورزشگاه می‌آیند و بازی زیبایی را خواهند دید.

 

الهامی در پایان گفت نیز گفت: امیر قلعه نویی پرافتخار ترین و یکی از مربیان کاربلد لیگ است که بنده نیز ارادت زیادی به ایشان دارم. بی شک وجود او در بازی فردا سنگینی خاصی به بازی می‌دهد و همین کار پدیده را سخت تر می‌کند. اما همانطور که گفتم ما به پشتوانه هواداران به دنبال سه امتیاز بازی هستیم و با تلاش زیاد آن را به دست خواهیم آورد.