کد خبر: qQvYW زمان: 10:38 1398/02/23   بازدید: 50387

حاضر نیستم قائدی یک روز هم زندان برود

رای پرونده مهدی قائدی چند روز پیش از سوی یکی از شعبات دادگاه بوشهر صادر شد که بر این اساس مهدی قائدی به یک سال حبس تعزیزی، 200 ساعت کار در مدرسه فوتبال و هم چنین پرداخت دیه محکوم شده است.

به گزارش "ورزش سه"، پدر و مادر مرحوم احمد رضا شاکر در حالی دست به شکایت از هافبک تیم استقلال زدند که اعضای بدن فرزند خود را به بیماران نیازمند اهداء کردند. باقری، مادر احمد رضا شاکر در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما گفت: «حاضر نیستم قائدی یک روز هم به زندان برود.»

 

واقعیت این است که مهدی قائدی و احمد رضا شاکر با هم دوست و صمیمی بودند و رفت و آمد آنها با اطلاع خانواده ها بوده و صحبتی که امروز مادر احمد رضا شاکر در برنامه سلام صبح بخیر انجام داد به خاطر صمیمیتی بود که بین فرزندش و مهدی قائدی وجود داشت. مادر احمد رضا شاکر در خصوص اینکه چرا از مهدی قائدی به دادگاه شکایت کرد، توضیح داد مهدی قائدی بعد از تصادف حتی یک پیامک یا تماس با آنها نگرفت تا دلجویی کند و به همین دلیل تصمیم گرفتند تا از این بازیکن شکایت کنند. او به این نکته هم اشاره کرد که تمام هدف آنها کشف حقیقت بود.

 

اما در روزهای اخیر وکیل بازیکن استقلال هم تلاش کرد با اعتراض به پرونده، ماجرا در دادگاه تجدید نظر مورد بررسی قرار گیرد. او گفت هیچ وقت این قدر مطمئن نبوده که در حادثه ای که رخ داد مهدی قائدی راننده نبوده است.

 

رای دادگاه بازیکن استقلال در حالی صادر شد که این بازیکن شرایط خوبی از نظر فنی در ترکیب تیم پیدا کرده است و در بازی با صنعت نفت در ترکیب ثابت استقلال به میدان رفت.