کد خبر: vOj9l زمان: 12:45 1398/02/25   بازدید: 12512

احتمال یونایتدی شدن جیدون سانچو: پنجاه- پنجاه

بی‌بی‌سی مدعی شد احتمال جدایی جیدون سانچو، پدیده جوان بوروسیا دورتموند از این تیم و پیوستنش به منچستریونایتد در تابستان پیش رو پنجاه- پنجاه است.

به گزارش "ورزش سه"، بی‌بی‌سی اسپورت مدعی شد جیدون سانچو، پدیده جوان انگلیسی باشگاه بوروسیا دورتموند با تلاش شدید منچستریونایتد برای جذب او مواجه شده است اما به این انتقال چندان راضی نیست چرا که از یک سو نمی‌خواهد از بازی در چمپیونزلیگ محروم شود و از طرف دیگر می‌ترسد به باشگاهی ملحق شود که فصل آینده در وضعیت ناپایدار قرار خواهد داشت.

 

بی‌بی‌سی می‌گوید با اینحال سانچو به دلیل علاقه‌ای که به باشگاه یونایتد دارد این تیم را گزینه قابل توجهی می‌داند و اگر یونایتد حاضر باشد برای جذب او چیزی در حدود 100 میلیون پوند پرداخت کند احتمال یونایتدی شدن سانچو وجود دارد.

 

 

این در حالی است که گفته می‌شود باشگاه‌هایی مثل پاری سن ژرمن، یوونتوس و بارسلونا هم به جذب پدیده 19ساله دورتموند علاقه‌مند هستند.

 

منچستریونایتد احساس می‌کند به جیدون سانچو نیاز مبرم دارد چرا که این تیم در فصل جاری فاقد یک وینگر راست طبیعی بوده و به اجبار از جسی لینگارد و خوان ماتا در این پست استفاده کرده که چندان موفق نبوده‌اند.

 

اما راضی کردن سانچو برای جدایی از دورتموند و پیوستن به یونایتد آسان نخواهد بود. دورتموند به رقابتهای فصل آینده چمپیونزلیگ راه پیدا کرده و همچنان برای قهرمانی در بوندس‌لیگا شانس دارد. اما یونایتد در آخرین بازی فصل خود مقابل کاردیف سقوط کرده به دسته پایین‌تر شکست خورد تا سال آینده در لیگ اروپا شرکت کند.