کد خبر: PL9B5 زمان: 12:16 1398/02/29   بازدید: 5495

نیکو کوواچ:

روبن و ریبری به بوندس‌لیگا شکل داده‌اند

نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ با ستایش ریبری و روبن، دو ستاره کهنه‌کار بایرن مونیخ که با این تیم خداحافظی کردند گفت روبن و ریبری غول‌هایی هستند که به بایرن و بوندس‌لیگا شکل داده‌‌اند.

به گزارش "ورزش سه"، فرانک ریبری و آرین روبن که دیروز در آخرین هفته بوندس‌لیگا در جریان پیروزی 5-1 بایرن مقابل آینتراخت فرانکفورت به میدان رفته و هر دو گلزنی کردند تا بایرن برای هفتمین سال پیاپی قهرمان بوندس‌لیگا شود، آخرین بازی‌ بوندس‌لیگایی خود با پیراهن بایرن را انجام داده و با هواداران این تیم خداحافظی کردند.

 

 

نیکو کوواچ، سرمربی بایرن بعد از بازی از این دو ستاره کهنه‌کار ستایش کرد و گفت آنها غولهایی هستند که به بایرن مونیخ و بوندس‌لیگا شکل داده‌اند. با اینکه بایرن یک بازی دیگر در پیش دارد که در فینال جام حذفی مقابل لایپزیش خواهد بود ولی روبن و ریبری دیگر هرگز در آلیانز آرنا به میدان نخواهند رفت.

 

کوواچ در پایان بازی گفت:" من امروز برای بچه‌ها دو مساله را روشن کردم. یکی اینکه می‌خواهیم قهرمان بشویم و یکی اینکه می‌خواهیم برای روبن و ریبری یک خداحافظی فراموش نشدنی ترتیب بدهیم".

 

سرمربی بایرن در ادامه گفت:" آنها هر دو وارد زمین شدند و هر دو گلزنی کردند. دیگر از این بهتر نمی‌شد. این نشان می‌دهد که این دو ستاره بزرگ با چه شور و شوقی برای بایرن بازی می‌کنند. من از این بابت خیلی خوشحالم. چون آنها ده سال است که به بوندس‌لیگا شکل داده‌اند. آنها در این مدت به بایرن مونیخ هم شکل داده‌اند".