کد خبر: ayQo8 زمان: 13:50 1398/02/30   بازدید: 18822

کالدرون: ماندن گرت بیل در رئال غیرممکن است

رومن کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید می‌گوید باقی ماندن گرت بیل در رئال مادرید غیرممکن است و او به هر تقدیر این باشگاه اسپانیایی را ترک خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رومن کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید می‌گوید شرایط گرت بیل در رئال باعث شده باقی ماندن او در این باشگاه غیرممکن شود و بیل چه به صورت دائمی و چه به صورت قرضی، امسال تابستان رئال را به مقصد باشگاهی دیگر ترک خواهد کرد.

 

 

گرت بیل روز یکشنبه در آخرین بازی این فصل رئال به فهرست اولیه زیدان برای این بازی برگشت ولی در دیدار رئال مقابل بتیس که با شکست 2-0 غول شهر مادرید به پایان رسید روی نیمکت نشست و به میدان نرفت. بعد از بازی زمانی که خبرنگاران از زیدان پرسیدند که چرا به عنوان خداحافظی با گرت بیل او را به میدان نفرستاده گفت او سرمربی رئال است و تنها باید به فکر منافع تیمش باشد.

 

ریمون کالدرون، رئیس سابق رئال با اعلام اینکه با این شرایط ماندن بیل در رئال غیرممکن است گفت:" زیدان از گرت بیل خوشش نمی‌آید. رابطه گرت بیل و رئال مادرید به پایان رسیده. به نظر می‌رسد این بازی آخرین بازی او با رئال مادرید بود".

 

 

رئیس سابق رئال در ادامه گفت:" زیدان سال گذشته که باشگاه را ترک کرد معتقد بود رئال باید کریستیانو رونالدو را حفظ کرده و گرت بیل را بفروشد ولی مدیران باشگاه تصمیم گرفتند کاری که زیدان می‌خواست را انجام ندهند".

 

کالدرون در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:" ماندن بیل در رئال دیگر غیرممکن شده، چه به خاطر سرمربی و چه به خاطر روابط او با هواداران. هواداران فکر می‌کنند گرت بیل به رئال عرق ندارد و این مشکل بزرگی است".

 

رئیس سابق رئال مادرید خطاب به گرت بیل گفت:" بهترین تصمیم برای گرت بیل این است که رئال را ترک کند. اگر فرصتی برای او پیش بیاید باید حتماً از آن استفاده کند".