کد خبر: PL95p زمان: 11:02 1398/02/31   بازدید: 7322

طاهران: اولویتم تراکتور است اما دوست دارم بازی کنم

هافبک تیم تراکتورسازی علاقه مند است در این تیم بماند اما هنوز تصمیمی برای آینده اش نگرفته است.

علی طاهران در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره فصلی که گذشت عنوان کرد: متاسفانه فصل خوبی را پشت سر نگذاشتم. من اوایل فصل با نظر توشاک و بعد آقای تقوی بازی هایی انجام دادم اما آقای لیکنز کمتر به من بازی داد. این در حالی بود که فکر می کنم حق من نیمکت نشینی نبود. به هر حال خیلی مسائل وجود داشت که دوست ندارم درباره اش حرف بزنم.


وی درباره اینکه لیکنز دو هفته مانده به پایان لیگ برتر اخراجش کرد، گفت: من مصاحبه ای انجام دادم که برخی حرف ها را زدم. به هر حال آقای لیکنز سرمربی بود و چنین تصمیمی گرفت. دو هفته آخر را بیرون نشستم و مشکلی نیست.


هافبک تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت جدایی لیکنز در این تیم می ماند، بیان کرد: من مشکل شخصی ای با آقای لیکنز ندارم. به هر حال او سلیقه خودش را اعمال کرده اما این وسط نباید امثال من که بازیکن بومی آذربایجان هستیم، نابود شویم. من از پایه های تراکتورسازی بالا آمدم و فکر می کنم در گذشته هم عملکرد خوبی داشتم. با این حال طبیعی است که دوست دارم در تیمی باشم که بتوانم در آن بیشتر بازی کنم.


طاهران ادامه داد: قراردادم با تراکتورسازی تمام شده و بازیکن ازاد هستم. طبیعی است که به واسطه تعلق خاطرم به آذربایجان و اینکه تراکتورسازی را از ته قلبم دوست دارم، علاقه مند هستم بازهم در این تیم بمانم،اما باید شرایط مهیا شود. اولویت برای من بازی کردن است و به همین خاطر باید بررسی همه جوانب بهترین تصمیم را بگیریم.


وی در پاسخ به این پرسش که چه پیشنهادهایی برای فصل آینده دارد، بیان کرد: یکی، دو تیم لیگ برتری برای جذبم پیشنهاد داده اند؛ اولویتم همانطور که گفتم تراکتورسازی است اما اگر شرایط برای ماندن مهیا نشد، سعی می کنم با دقت زیاد تصمیم خوبی بگیرم.


طاهران در پایان افزود: جا دارد از آقای زنوزی مالک محترم باشگاه بابت زحماتی که امسال برای تراکتورسازی کشید، تشکر کنم. ایشان همه امکانات و شرایط را برای موفقیت تیم فراهم کرد اما به هر حال قسمت نبود تا بتوانیم سهمیه آسیایی بگیریم. شرمنده ایشان و هواداران خوب تراکتورسازی شدیم. ما دوست داشتیم با کسب جام قهرمانی جواب محبت های زنوزی و هواداران را بدهیم، اما متاسفانه نشد.