کد خبر: JPXlk زمان: 01:14 1398/03/18   بازدید: 13090

پیروزی آسان اسپانیا در مقدماتی یورو 2020

تیم ملی اسپانیا در دیداری از مرحله مقدماتی یورو 2020 موفق شد با نتیجه 4-1 در خانه جزایر فارو به پیروزی برسد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان لوئیس انریکه که در دو دیدار قبلی شان در این رقابت ها مقابل نروژ و مالت به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب مقابل جزایر فارو نیز کار سختی نداشتند و در نهایت به یک پیروزی پرگل رسیدند.

تنها 5 دقیقه از بازی سپری شده بود که روی یک ارسال از سمت راست، سرخیو راموس با ضربه سر، لا روخا را پیش انداخت.

در دقیقه 18، روی یک حمله سریع از بازیکنان اسپانیا، خسوس ناواس درون محوطه جریمه میزبان صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

 

 

بعد از این گل بازی متعادل تر شد و در دقیقه 30، روی یک ضربه کرنر، اولسن توانست یکی از گل های خورده جزایر فارو را جبران کند.

اما تنها سه دقیقه بعد، بار دیگر اسپانیایی ها اختلاف را به دو گل افزایش دادند. ایسکو که در یک رفت و برگشت، درون محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد، ضربه ای به سمت دروازه زد که توپ بعد از برخورد به تیر، با بدن دروازه بان جزایر فارو برخورد کرد و وارد دروازه شد.

این نتیجه تا دقیقه 71 پا برجا بود تا اینکه روی پاس در عمق آلوارو موراتا، این بار خوسه گایا صاحب موقعیت شد و ضربه چیپ او، حساب کار را 4-1 کرد.

با این پیروزی، اسپانیا 9 امتیازی شد و بالاتر از سوئد (7 امتیاز) و رومانی (4 امتیاز)، در صدر جدول گروه F مقدماتی یورو 2020 قرار گرفت.