کد خبر: RLyqx زمان: 12:01 1398/03/19   بازدید: 25058

آزمون - سون هیونگ؛ دوئلی که شکل نگرفت!

سردار آزمون به علت مصدومیت از ناحیه زانو بازی با کره جنوبی را از دست خواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون که سابقه زدن دو گل ملی در مقابل کره جنوبی را دارد، این بار در مقابل کره جنوبی غایب است؛ موضوعی که بازتاب خبری قابل توجهی نیز در رسانه های کره ای داشته است.

 

در خبر رسانه های کره ای به نقل از فدراسیون فوتبال ایران آمده که آزمون باتوجه به آسیب دیدگی اش دیدار با سوریه را از دست داد. مهاجم تیم زنیت و تیم ملی، از ناحیه زانو مصدوم شده و در جریان پیروزی 5-0 ایران مقابل سوریه غیبت داشت.

 

او کارش در تیم ملی را از 19 سالگی در سال 2014 آغاز کرد و تاکنون در 45 بازی 28 گل زده است. هواداران تیم ملی کره بی تردید گل های او را به یاد دارند که هر دو در ورزشگاه آزادی زده شد. یکی سال 2014 در یک بازی دوستانه و دیگری در مقدماتی جام جهانی 2018 که گل های خاطره انگیزی بودند.

 

تیم ایران در جام ملت ها با درخشش مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون نتایج خوبی گرفت اما به عنوان قهرمانی نرسید. آن ها سوریه را نیز با هت تریک طارمی و تک گل جهانبخش از پیش رو برداشتند. حالا با ستاره تیم های الغرافه، برایتون و... به ورزشگاه جام جهانی سئول خواهند رفت تا مقابل کره جنوبی قرار بگیرند.

 

تیم ایران اولین تست هایش با مارک ویلموتس را پشت سر می گذارد. بازی با سوریه اولین دیدار تیم ملی با این مربی بود که البته تحت فشار پایین برگزار شد و حالا کره جنوبی حریف قدرتمندتری برای ایران خواهد بود.

 

مصدومیت سردار و نرسیدن به بازی کره