کد خبر: 8vX14 زمان: 12:18 1398/03/19   بازدید: 25208

هنرنمایی مانوئل نویر با دریبل‌های تکنیکی(عکس)

مانوئل نویر، دروازه‌بان تیم ملی آلمان دیشب در جریان پیروزی این تیم مقابل بلاروس با دریبل‌های خود به یکی از سوژه‌های اصلی این بازی تبدیل شد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان دیشب در رقابتهای انتخابی یورو 2020 در بلاروس به مصاف تیم ملی این کشور رفت و با نتیجه 2-0 به  پیروزی رسید. ژرمن‌ها با این پیروزی از دو بازی خود شش امتیازی شدند و با یک امتیاز کمتر نسبت به ایرلند شمالی در رتبه دوم گروه C رقابتها قرار گرفتند.

اما در دقیقه 30 مسابقه تماشاچیان بازی شاهد صحنه‌ای جالب بودند که توسط مانوئل نویر، دروازه‌بان آلمان رقم خورد. درحالیکه آلمان با گل لروی سانه در دقیقه 12 از حریف پیش افتاده بود در این دقیقه توپ به مانوئل نویر رسید و او که از سوی یوری کووالف بازیکن بلاروس تحت فشار قرار گرفته بود نشان داد با تکنیک فوتبال غریبه نیست.

 

نویر با خونسردی نه یک بار، بلکه دو بار بازیکن بلاروس را فریب داد و صحنه‌ای جذاب خلق کرد. نویر چسبیده به خط عرضی زمین توپ را با پا کنترل کرد و درحالیکه بازیکن بلاروس تمام تلاش خود را می‌کرد تا توپ را از چنگ او در بیاورد با یک سر توپ خونسردانه توپ را به سمت راست خود هدایت کرد و یک بار دیگر با همین تکنیک، بازیکن حریف را سر در گم کرد و از این جدال دونفره پیروز بیرون آمد.