کد خبر: WjPgp زمان: 18:54 1398/03/19   بازدید: 47110

بازیکنان جدید تراکتور را چه کسی جذب کرد؟

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی توضیحاتی را درباره جذب 4 بازیکن جدید این تیم ارائه کرد.

به گزارش ورزش سه، تیم تراکتورسازی تبریز بعد از جدایی جان توشاک هنوز سرمربی جدید خود را نشناخته است. با این حال مسئولان باشگاه 4 بازیکن جدید به خدمت گرفتند. رشید مظاهری دروازه‌بان فصل پیش ذوب‌آهن، محمدرضا خانزاده مدافع ملی‌پوش الاهلی قطر، سعیدمهری هافبک تیم ماشین سازی و مهدی تیکدری مهاجم فصل قبل تیم مس کرمان نفراتی بودند که روز شنبه به تراکتورسازی پیوستند.


در این خصوص مسائلی به وجود آمده مبنی بر اینکه این بازیکنان جدید با نظر چه کسی جذب تراکتورسازی شدند و اگر سرمربی جدید آنها را نخواهد تکلیف شان چه می‌شود.


غلامرضا صادقیان، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفت و گو با برنامه ورزشگاه در این خصوص توضیح داده است. او گفت:‌« این‌ بازیکنان را براساس نظر کمیته فنی جذب کردیم. قرار نیست همه‌ی بازیکنان را با نظر مستقیم مربی بگیریم! ما یک کمیته فنی داریم و بازیکنانی که در دید هستند، شناسایی می‌شوند. امکان ندارد هر مربی بیاید و بگوید مثلاً این چهار بازیکن جدید ما را نمی‌خواهد.»


وی افزود: «این بازیکنانی که ما با آنها قرارداد بستیم، ایران هستند. ما تصمیم به جوان‌گرایی در تیم داریم و در برنامه‌های‌مان فکر می‌کنم تا سال آینده بتوانیم اهداف مالک باشگاه را به اجرا درآوریم.»