کد خبر: pJXOJ زمان: 14:48 1398/04/18   بازدید: 63662

چالش اصلی رسیدن به ترکیب اصلی

کنعانی‌زادگان؛ همان موهای بهم‌ریخته و لبخند همیشگی (عکس)

مدافع جدید پرسپولیس با همان موهای بهم‌ریخته و لبخند همیشگی در اولین تمرینش با این تیم شرکت کرد تا کار سختش را آغاز کند.

به گزارش" ورزش سه" محمدحسین کنعانی زادگان بالاخره به پرسپولیس پیوست. خبری که بیش از همه هواداران سرخ را شوکه کرد چرا که در همه این سال ها دیگر پذیرفته بودند که مدافع جوان و سابق تیمشان دلش با استقلالی ها است. کنعانی زادگان اما یک حسن دارد و آن لبخندی است که حتی در سخت ترین شرایط به لب دارد.


او آنروز که از باشگاه پرسپولیس بیرون آمد و به استقلال رفت و با علیرضا منصوریان عکس یادگاری گرفت هم مقابل دوربین ها لبخند می زد ، حتی زمانی که ژاپنی ها روی اشتباه او و یکی دو بازیکن دیگر دروازه ایران را باز کردند بازهم لبخند می زد.


او حالا با همان لبخند و موهایی که به به ندرت علاقه ای به شانه کردنشان دارد ، حالا به تمرین تیمی رفته است که تماشاگرانش در این سال ها حسابی از دست او شاکی بوده اند. او در جوانی بازیکن پرسپولیس بود و حتی باشگاه برای کسب تجربه به پرتغال فرستادش و بعد از آن هم دوسال منتظر ماند تا خدمت سربازی اش به پایان برسد و درست زمانی که همه در انتظار حضور کنعانی زادگان در پرسپولیس بودند او به رقیب رفت. آن هم در سالی که پرسپولیس و برانکو با کمبود مدافع مواجه بودند و استقلال و منصوریان یکی دو بازیکن را مثل کاوه رضایی و فرشید باقری را از چنگ پرسپولیسی ها در آورده بودند و شکار کنعانی با آن لبخند درحالی که از عشق از استقلال حرف می زد تصویر جذابی برای هواداران پرسپولیس نبود.

 

کنعانی زادگان در پرسپولیس


کنعانی زادگان بعد از یک سفر ماجراجویانه و البته در حالی که یک بازیکن ملی پوش است به پرسپولیس بازگشته است. او موهایش را شانه نکرد اما لبخند را مثل همیشه روی صورتش گذاشت و به تمرین رفت. او البته که مدافعی است که توانسته در جام ملت های آسیا در ترکیب تیم ملی ایران بازی کند.


او امروز هم در تمرین پرسپولیس حضور داشت و در کنار شجاع خلیل زاده هم نشست و یک عکس یادگاری گرفت. کنعانی زادگان کار سختی برای رسیدن به ترکیب پرسپولیس دارد چرا که بازیکنانی مثل شجاع، سیدجلال و محمد انصاری در این خط هستند اما او نشان داده که از آن دسته بازیکنانی است که از نظر فنی خوب می تواند دل مربیان را به دست آورد وبا توجه به توانایی های فنی و جوانی اش شاید بتواند کالدرون را نیز متقاعد کند که در ترکیب اصلی حضور داشته باشد.

 

کنعانی زادگان در پرسپولیس